Menu
  Sonda
  Polecamy
  Statystyki
news Digital Sidewalk SignBoard - tradycja i nowoczesność
Delphi Display Systems oferuje rozwiązanie Digital Sidewalk SignBoard, będące połączeniem wyświetlacza digital signage i tradycyjnej tablicy, na której można pisać kredą.

Digital Sidewalk SignBoard łączy w sobie elastyczność 22-calowego wyświetlacza LCD, czytelnego nawet w świetle słonecznym z tradycyjną czarną tablicą. Produkt został zaprojektowany z myślą o wykorzystaniu wewnątrz budynków lub na zewnątrz, ale wtedy wymaga osłonięcia daszkiem. Rozwiązanie jest idealne dla kafejek, barów kanapkowych, butików, klubów i innych lokali, które chcą przyciągnąć klientów cyfrowymi obrazami i filmami, a jednocześnie chcą pozostawić sobie swobodę przekazywania komunikatów, które można zmienić w dowolnym momencie.

Cyfrowe obrazy i klipy wideo można łatwo dostosować i aktualizować za pomocą standardowego pendrive’a USB. Tablicy można używać w sytuacjach, kiedy trzeba zaprezentować promocje, ceny lub inne oferty, które są aktualne tylko jednego dnia.

Ekran SignBoard został zabezpieczony szkłem i wraz z 24-calową tablicą umieszczony na składanym stojaku na kółkach, które zapewniają odpowiednią mobilność.

Źródło: SignageInfo (4press.pl)
  Najnowsze
  Najpopularniejsze
  Zaloguj się
Reklama
Copyright © 2010 by GemsNet