Menu
  Sonda
  Polecamy
  Statystyki
news NEC Display Solutions rozszerza serię monitorów EA o model EA223WM
NEC Display Solutions wprowadził na rynek monitor MultiSync® EA223WM, najnowszy model z popularnej serii EA (Enterprise Advanced). Urządzenie zaprojektowano z myślą o spełnieniu przyszłościowych wymagań korporacji i urzędów państwowych, wyposażając je w rozszerzone opcje złączy i szeroki wachlarz funkcji.

22 cale to idealny rozmiar ekranu dla przeciętnego użytkownika biurowego. EA223WM z zestawem zaawansowanych funkcji do użytku korporacyjnego, wyposażono w wyjątkowo cienki panel z podświetleniem LED, co skutkuje nowoczesnym i smukłym wyglądem. Ponadto panoramiczny format obrazu (16:10) zapewnia większą przestrzeń roboczą umożliwiając np. wygodne porównywanie dokumentów, otwieranie wielu okien aplikacji na raz, a możliwość regulacji wysokości ekranu w zakresie 130 mm oraz funkcje swivel, tilt i pivot pozwalają na łatwe dostosowanie monitora do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Mając na względzie jakość i wydajność jako kluczowe czynniki, całą serię EA zaprojektowano pod kątem ergonomii, uniwersalności i niewielkiej wagi. Nowy monitor doskonale spełnia te kryteria. Ponadto dysponuje całkowicie zmienionym i udoskonalonym systemem zarządzania kablami. Eleganckie wzornictwo uzupełniają zintegrowane głośniki, gniazdo słuchawek i hub USB.

NEC MultiSync® EA223WM zużywa zaledwie 0,5W energii w stanie czuwania, a praca w trybie Eco Mode oznacza pobór tylko 12W energii. Zgodnie z filozofią Green Vision firmy NEC, cała seria EA zapewnia wysoką wydajność przy mniejszym wykorzystaniu materiałów i opakowań, mniejszej ilości szkodliwych substancji i mniejszej ilości energii potrzebnej podczas transportu.

Podobnie jak w innych monitorach z serii EA, także EA223WM dysponuje czujnikiem wykrywającym obecność użytkownika przed monitorem, co ogranicza zużycie energii w przypadku, gdy ten oddali się od biurka. Dzięki wbudowanemu sensorowi natężenia oświetlenia w otoczeniu, jasność ekranu jest dostosowywana automatycznie do panujących w pomieszczeniu warunków, a także zmienia się w zależności od rodzaju wyświetlanego obrazu. Nowa funkcja ControlSync jest innowacyjnym rozwiązaniem do zarządzania konfiguracjami wielomonitorowymi, która umożliwia synchronizację ustawień OSD – w przypadku zmiany parametrów na monitorze nadrzędnym, ustawienia automatycznie są przesyłane do pozostałych monitorów. W razie potrzeby indywidualne ustawienia można przywrócić jednym przyciskiem.

Podświetlany diodami LED panel wyświetla obraz w formacie 16:10 w rozdzielczości 1680x1050 i jasności 250cd/m2, dzięki czemu tekst jest wyraźny, a kolory żywe. EA223WM posiada wszystkie popularne typy złączy, wykorzystywane w pracy biurowej – DisplayPort, D-sub i DVI D.

„EA223WM, jako część nowej serii EA, otwiera nową perspektywę na produktywność wprowadzając formę i funkcjonalność monitora na nowy poziom” - powiedziała Birgit Sommerer, Product Line Manager for Commercial Displays w NEC Display Solutions Europe – „Funkcje synchronizacji, elegancki design i ulepszony system zarządzania kablami to tylko kilka z innowacji, które zostały dopasowane do użytkownika biurowego, który potrzebuje nowoczesnego urządzenia zwiększającego wydajność w codziennej pracy.”

Dostępność i gwarancja
NEC MultiSync® EA223WM będzie dostępny na rynku już w maju br. Model będzie oferowany w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Sugerowana cena detaliczna netto wyniesie 899zł. W zestawie monitor posiada przewód zasilający, analogowy i cyfrowy kabel sygnałowy, sygnałowy kabel USB, kabel audio, kabel Control Sync, instrukcję obsługi oraz sterowniki na płycie CD. Wszystkie monitory NEC Display Solutions objęte są standardową, trzyletnią gwarancją (obejmującą również mechanizm podświetlenia matrycy) realizowaną w wygodnym dla użytkownika systemie door-to-door.

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA, podzielonym na pięć regionów sprzedaży: Europę Północną, Europę Zachodnią i Południową, Europę Środkową, Wspólnotę Niepodległych Państw wraz z Rosją oraz Europę Wschodnią i Południowo-Wschodnią wraz z Bliskim Wschodem i Afryką. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Dyrektorem zarządzającym europejskiej centrali jest Bernd Eberhardt.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.pl

Dołącz do nas na Facebook , YouTube, Twitterze i LinkedIn.

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowana technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com

Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2012 NEC Corporation.

Źródło: NEC Display Solutions (4press.pl)
  Najnowsze
  Najpopularniejsze
  Zaloguj się
Reklama
Copyright © 2010 by GemsNet